«
«
میراث طبیعی ایران; سمپوزیومی راهگشا برای ایجاد دگرگونی سنجش‌پذیر
میراث طبیعی ایران; سمپوزیومی راهگشا برای ایجاد دگرگونی سنجش‌پذیر
بنیاد میراث ایران، موسسه حیات وحش میراث پارسیان و موسسه حیات وحش ایران سمپوزیومی با هدف ایجاد دگرگونی سنجش‌پذیر در حوزه محیط‌زیست ایران در تاریخ ۲۸ و ۲۹ دی ماه ۱۳۹۲ در رویال جیوگرافیکالسوسایتی لندن برگزار می‌کنند. این سمپوزیوم ۲ روزه قصد دارد اطلاعات به روزی از وضعیت کلی محیط زیست ایران و بحران های آن به شرکت کنندگان ارائه دهد و فرصت همکاری برای بهبود این وضعیت را برای کارشناسان و علاقمندان بین المللی فراهم کند.
سخنران اصلی این سمپوزوم آقای گری لوئیس هماهنگ‌کننده‌ی مقیم سازمان ملل متحد و نماینده‌ی مقیم برنامه عمران سازمان ملل متحد در ایران است.
 در روز اول این سمپوزیوم کارشناسان حوزه‌های آلودگی هوا، جنگل‌ها و مراتع، حیات وحش و زیستگاه و توسعه‌ی اجتماعات روستایی گزارشی از وضعیت موجود در ایران ارائه می‌دهند.
در روز دوم این برنامه ۴ پانل با محوریت موضوع‌های ذکرشده و با حضور کارشناس هر رشته و هماهنگ کننده ی جلسه تشکیل خواهد شد که در هر کدام از آن ها یکی از بحران های محیط زیست ایران به بحث گذاشته خواهد شد. در این پانل ها شرکت کنندگانی از سازمان های مردم نهاد در حوزه محیط زیست، اساتید دانشگاه در رشته های مرتبط، دانشجویان و علاقمندان حضور خواهند داشت.
خبرها را می توانید از سایت بنیاد میراث ایران   و فیسبوک ما دنبال کنید. 
pwhf-symposium-london-logo-4.1-rd-sr-no_date-01

Share This: