«
«
حضور در جشن دکمه‌ها و ستاره‌ها
حضور در جشن دکمه‌ها و ستاره‌ها

۲۶ اردیبهشت‌ماه ۹۵، موسسه حیات‌وحش میراث پارسیان میهمان شرکت مادیران در کمپین دکمه‌ها و ستاره‌ها بود.

در این جشن مادیران با حضور نمایندگان شرکت‌های شبکه آفتاب و DPM و شرکت‌های همراه و رسانه‌ها، عواید طرح دکمه‌ها و ستاره‌ها را به سازمان‌های مردم نهاد تحت حمایت این کمپین اعطا کرد.

«تولید هر ۷۵ عدد سررسید به قیمت قطع یک درخت است.» دکمه‌ها و ستاره‌ها طرحی خیرخواهانه در راستای کمک به نیازمندان و حفاظت از منابع طبیعی است. مادیران، شرکت دنیای پردازش مبنا و شرکت شبکه آفتاب بانیان طرح دکمه‌ها و ستاره‌ها هستند. در این طرح مخاطبان تشویق شدند که به‌جای استفاده از سررسید، نوروز امسال را با کارت‌های تبریک دکمه‌ها و ستاره‌ها شادباش بگویند. تمام عواید حاصل از این طرح، صرف کمک به پنج نهاد خیریه مردمی می‌شود.

سامان علیزاده مدیر بازاریابی مادیران، در سخنرانی خود در این مراسم ضمن ارائه آمار و ارقامی در رابطه با فعالیت‌های NGO‌ها در سطح جهان و قدرت حمایت‌های مالی و معنوی مردمی، به لزوم حضور و مشارکت در این‌گونه فعالیت‌های اجتماعی اشاره کرد.

 «از آغاز شکل گیری این طرح پنج سال می‌گذرد. ابتدا در شرکت مادیران تصمیم گرفتیم هزینه‌هایی مانند سررسید و هدایای تبلیغاتی را حذف کنیم و این مبلغ را به NGO‌ها اختصاص دهیم. سال گذشته تصمیم گرفتیم مشارکت مردم را نیز جلب کنیم و باکمک ۵ گروه توانستیم این کمپین را راه اندازی کنیم.

با کمک گروه شبکه آفتاب طراحی و تولید کارت‌های تبریک تا سقف ۳۰ میلیون تومان انجام گرفت. شرکت دنیای پردازش مبنا طراحی و راه اندازی وبسایت دکمه‌ها و ستاره‌ها را به انجام رساند و هنرمندانی مانند لادن بروجردی، سیامک فیلی‌زاده، فرشید شفیعی، سالار احمدیان و… آثار خود را برای فروش به این کمپین اهدا کردند. رسانه‌ها از دیگر گروه‌های مهم در اطلاع رسانی این کمپین بودند، با کمک رسانه‌ها بیش از ۵۰۰ هزار نفر از این کمپین اطلاع پیدا کردند. همچنین خیرین زیادی به صورت انفرادی به این کمپین کمک کردند. سازمان‌های مردم نهاد شرکت کننده در این کمپین، خدمات بهزیسیتی وردآورد، مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد، بنیاد امور بیماری‌های خاص، موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر و موسسه حیات وحش میراث پارسیان بودند.»

مهندس علیزاده موسسه حیات‌وحش میراث پارسیان را پس از انجمن‌های دیگر این گونه معرفی کرد: «این دومین همکاری ما با موسسه حیات‌وحش میراث پارسیان بود. سال گذشته در روز ملی یوز، با میزبانی این موسسه به همراه تیم مادیران به ذخیره‌گاه زیست‌کره توران رفتیم و در مراسمی که به مناسبت این روز برگزار شده بود شرکت کردیم و توانستیم از نزدیک زندگی مردم بومی این منطقه را لمس کنیم.»

نوروز امسال در این کمپین در مجموع بیش از ۴۰ میلیون تومان برای پنج سازمان مردم نهاد شرکت کننده جمع آوری شده بود که در ادامه این جشن چک مبالغ جمع‌آوری‌شده برای هر سازمان مردم نهاد، توسط نمایندگان سه شرکت مادیران، شبکه آفتاب و دنیای پردازش مبنا به نمایندگان حاضر از این سازمان‌ها اهدا گردید.

Share This: