«
«
کتاب «ایران چهارراه حیات‌وحش» توسط موسسه حیات‌وحش میراث پارسیان چاپ و منتشر شد.
کتاب «ایران چهارراه حیات‌وحش» توسط موسسه حیات‌وحش میراث پارسیان چاپ و منتشر شد.

عکاسی از حیات‌وحش کاری لذت‌بخش و دشوار است و وقت، هزینه و صبوری بسیار می‌طلبد. تاکنون عکس‌های بسیارزیادی از گونه‌های ‌زیبای حیات‌وحش ایران، با دوربین عکاسان مختلف به‌ثبت رسیده‌است.

کتاب «ایران چهارراه حیات‌وحش» به‌صورت مجموعه‌ای خاص و باکیفیت از عکس‌های بهترین عکاسان، حیات‌وحش ایران را به نمایش گذاشته است‌. عکس‌های این کتاب آثاری از عکاسان برجسته‌ای مانند بابک موسوی، حسن مقیمی و هومن جوکار هستند.

برای جمع‌آوری بررسی و انتخاب از میان صدها عکس و به‌دست آمدن این کتاب زمان و حساسیت بسیارزیادی صرف شده‌است که همراه با دقتی عمیق در چیدمان عکس‌ها و تدوین صفحات و نیز چاپ و صحافی در یکی از معتبر‌ترین چاپخانه‌های جهان، کتابی نفیس و جذاب به‌وجود آورده است.

این کتاب در ۲۵۶ صفحه ۱۸۳ عکس از گونه‌های مهم ایران را به‌نمایش گذاشته است و در کنار هر عکس اطلاعات مختصر و مفیدی از هر گونه، محل عکاسی و نام عکاس، به زبان فارسی و انگلیسی نوشته شده است.

موسسه حیات‌وحش میراث پارسیان چاپ و توزیع این مجموعه نفیس را به عهده داشته است و کلیه درآمد حاصل از فروش کتاب «ایران چهارراه حیات‌وحش» برای حفاظت از حیات‌وحش ایران در پروژه‌های پژوهشی و حفاظتی هزینه خواهدشد.

برای خرید این کتاب و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ۰۲۱۸۸۳۱۹۲۲۰

Share This: